brambud

 • BRAM-BUD

  Realizujemy inwestycje pod klucz, od koncepcji i projektowania poprzez budowę i montaż, do usług wykończeniowych i rozruchu. Czytaj więcej

 • Nasze realizacje

  Sprawdź nasze realizacje z zakresu robót budowlanych, sieci zewnętrznych, instalacji wewnętrznych, przewiertów i odwiertów oraz prac ziemnych i transportu. Zapraszamy do galerii.Czytaj więcej

 • Dlaczego my ?

  Podejmujemy się realizacji wielu technicznie złożonych i odpowiedzialnych zadań inwestycyjnych z zakresu budownictwa użyteczności publicznej, przemysłowego i mieszkaniowego, obiektów służby zdrowia oraz sieci c.o., wod-kan, gaz.Czytaj więcej

 • Oni nam zaufali

  Przeczytaj referencje naszych klientów. Czytaj więcej

REALIZACJE 2020

 • Przebudowa budynku nr 7 w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii, w celu utworzenia pierwszego w Województwie Małopolskim oddziału rehabilitacji i Ortopedii, w celu utworzenia pierwszego w Województwie Małopolskim oddziału rehabilitacji narządu ruchu, w którym realizowana będzie rehabilitacja stanowiąca element kompleksowej i koordynowanej opieki nad pacjentem po leczeniu w szpitalnym.
 • Przebudowa niskoparametrowej osiedlowej sieci cieplnej oraz przyłączy cieplnych w rejonie dotychczasowego zasilania przez SWC Dywizjonu 303 bud. 58 na sieć preizolowaną wysokoparametrową. Demontaż węzłów niskoparametrowych oraz montaż wraz z dostawą węzłów cieplnych wysokoparametrowych, dwufunkcyjnych (CO, CWU).
 • Likwidacja węzłów grupowych wraz z budową przyłączy do istniejących budynków i instalacją węzłów dwufunkcyjnych (ciepła woda użytkowa) - etap I (etap 4) osiedle Dywizjonu 303 w Krakowie.
 • Rozbudowa szkoły Podstawowej w Bibicach - roboty instalacyjne tj. instalacje Wod-kan, C.O, C.T, gazu oraz technologia kotłowni gazowej.
 • Wykonanie prac przygotowawczych i robót budowlano-montażowych, polegających w szczególności na wykonaniu zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową prac przygotowawczych w pomieszczeniach wymiennikowni oraz odbiorczej instalacji ciepłej wody użytkowej w pięciokondygnacyjnych budynkach mieszkalnych numer: 19, 21, 35 przy ul. Wysłouchów w Krakowie.
 • Przebudowa/budowa osiedlowej sieci cieplnej i przyłączy cieplnych wysokoparametrowych z rur preizolowanych - Część V - Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej z 2xDn125mm na 2xDn300mm w rejonie Lindego w Krakowie wraz z przebudową istniejących przyłączy.
 • Przebudowa/budowa osiedlowej sieci cieplnej i przyłączy cieplnych wysokoparametrowych z rur preizolowanych - Część III - Przebudowa i budowa odcinka osiedlowego sieci cieplnej 2xDn 250/150 w rejonie ul. Armii Krajowej 11 w Krakowie.

KONTAKT

"BRAM-BUD"
H. Szostek, R. Calik, K. Kulig. Spółka Jawna
ul. Jagielnia 8
32-050 Skawina

NIP: 944-16-64-656

tel. (012) 444-54-45
fax (012) 200-25-87

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefony

 

601 584 521 – HENRYK SZOSTEK
605 455 131 – KRZYSZTOF KULIG
601 406 603 – ROBERT CALIK
605 085 121 – EWA CALIK

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI