brambud

 • BRAM-BUD

  Realizujemy inwestycje pod klucz, od koncepcji i projektowania poprzez budowę i montaż, do usług wykończeniowych i rozruchu. Czytaj więcej

 • Nasze realizacje

  Sprawdź nasze realizacje z zakresu robót budowlanych, sieci zewnętrznych, instalacji wewnętrznych, przewiertów i odwiertów oraz prac ziemnych i transportu. Zapraszamy do galerii.Czytaj więcej

 • Dlaczego my ?

  Podejmujemy się realizacji wielu technicznie złożonych i odpowiedzialnych zadań inwestycyjnych z zakresu budownictwa użyteczności publicznej, przemysłowego i mieszkaniowego, obiektów służby zdrowia oraz sieci c.o., wod-kan, gaz.Czytaj więcej

 • Oni nam zaufali

  Przeczytaj referencje naszych klientów. Czytaj więcej

REALIZACJE 2019

 • Wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i elektrycznych w zakresie dostosowania pomieszczeń węzłów ciepłowniczych w celu montażu węzłów wysokoparametrowych dla adresów: - ul. Ogrody 20 w Skawinie, ul. Ogrody 21 w Skawinie, ul. Ogrody 28 w Skawinie, ul. Ogrody 31 w Skawinie.
 • Wykonanie robót budowlano-montażowych polegających w szczególności na wykonaniu zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową prac przygotowawczych w pomieszczeniu wymiennikowni oraz odbiorczej instalacji ciepłej wody użytkowej w pięciokondygnacyjnych budynkach mieszkalnych o numerach: 8,10, 12 przy ul. bojki w Krakowie.
 • Wykonanie robót budowlano-montażowych polegających na wykonaniu zgodnie z projektem budowlanym odbiorczej instalacji ciepłej wody użytkowej w pięciokondygnacyjnym budynku mieszkalnym numer 14 przy ul. Wysłouchów w Krakowie.
 • Wykonanie prac budowlano-instalacyjnych związanych z przystosowaniem pomieszczeń do montażu wszystkich niezbędnych urządzeń marki Siemens w ramach inwestycji pn. "Zakup i dostawa tomografu wraz z sukcesywną dostawą materiałów eksploatacyjnych na potrzeby 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie."

KONTAKT

"BRAM-BUD"
H. Szostek, R. Calik, K. Kulig. Spółka Jawna
ul. Jagielnia 8
32-050 Skawina

NIP: 944-16-64-656

tel. (012) 444-54-45
fax (012) 200-25-87

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefony

 

601 584 521 – HENRYK SZOSTEK
605 455 131 – KRZYSZTOF KULIG
601 406 603 – ROBERT CALIK
605 085 121 – EWA CALIK

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI